Страхотно зрелище и безбожно слаби съдии на стадиона в Китанчево

13.04.2012 17:57

Невероятно зрелище сътвориха лидерите в нашата зона пред около 700 зрители на стадиона в Китанчево. В бурна обстановка, като в Чикаго, нашите момчета възкръснаха като Исус, след като гостите ги бяха разпънали на кръст с умопомрачителното 0:4 през първото полувреме. Мачът започна изключително изнервено и съвсем оправдано бяха раздадени 5 жълти картона още през първите 25 минути на мача. Неоправдани бяха обаче последвалите реверанси на съдиите към гостуващия тим. На два пъти главния съдия подмина груби нарушения срещу "Меси" и това допълнително изнерви обстановката в мача. За щастие обаче до ексцесии на стадиона не се стигна, с което Китанчевската публика за пореден път показа, че е надраснала всички по селските стадиони. Що се отнася за футболните моменти през това полувреме, те бяха изцяло в полза на гостите. С помощта на силния вятър, гостите отбелязаха цели 4 гола и веднъж гредата бе верен помощник на нашия страж Джемихан. За съжаление страж обаче е силна дума за нашия вратар в този мач. Не му спореше на това момче и именно той имаше голяма доза от вината при трите гола във вратата му. Но стига с лошите думи. Дойде това лудо второ полувреме, полувреме, което дълго ще се коментира и завинаги ще остане в сърцата на китан чевските фенове. Заформи се торнадо пред Владимировската врата и Меси и Иниеста побъркаха защитата на гостите. Само за 15 минути, от 50 -та до 65-та минута нашите момчета отбелязаха три гола и побъркаха от кеф публиката. Първо "Меси" отбеляза, така наречения почитен гол от пряк свободен удар. След пет минути последва втори шедьовър на Ертан и публиката стана на крака. 10 минути по-късно Иниеста - Юмер взриви трибуните с перфектно отбелязана дузпа след спъване отново на "Меси" - Ертан. Така вихрушката пред вратата на гостите още повече се засили. Последваха невероятни пропуски на нашите момчета. Междувременно бяха извършени изключително нападателни смени от нашия треньор, за щастие напълно оправдани. Точка на спора сложи Осман с топовен шут 5 мин. преди края на редовното време. Уплашен от резултата съдията отново взе нещата в свои ръце. Побърза веднага след 4-ия наш гол да свири края на срещата 3 мин. по-рано, за да не стане обрата пълен. Въпреки всичко, този зрелищен мач ще остане завинаги в нашите сърца. Такъв сплотен и силен тим сме нямали отдавна. Дерзайте момчета, цяло КИТАНЧЕВО , а и не само Китанчево е с вас!