Неудържимите момчета на Китанчево смачкаха непретенциозния тим на Старо Селище

07.04.2012 17:58

Отборът на Китанчево смачка непретенциозния тим на Старо Селище с 0:4 като гост. По обстановката на стадиона обаче не можеше да се разбере кой е гостуващия тим, защото нашите момчета бяха подкрепени от солидна китанчевска агитка. Така във вихрено темпо започнаха да се редят атака след атака към вратата на домакините. Първоначално шансът бе с домакините, когато при изстрел на "Меси" - Ертан гредата ги спаси. Но "минутата на Меси" няма как да не настъпи и нямаше кой да помогне на "Старата сила". С красив гол на игралия по-добре от Иниеста наш плеймейкър - Юмер нашите момчета дадоха да се разбере, че те ще диктуват резултата днес - 2:0. След тези минути започна веселата част от мача. Нашите фенове започнаха да се молят на нашите футболисти да бъдат снизходителни и да не унижават отбора на домакините. Щастлив гол на едно от новите ни попълнения от Мортагоново в самия край на полувремето направи резултата класически. През второто полувреме нещата продължиха по същия начин и с гол-шедьовър на Юмер се стигна до крайния резултат в мача. Юмер навърза няколко защитника на домакините и диагонално от много малък ъгъл с топовен изстрел разстреля вратаря на домакините. Малко след гола "Меси" се опита много красиво да прехвърли вратаря, но силният вятър изигра лоша шега. Брилянтно изпълнение отново извън наказателното поле на Иниеста - Юмер кацна на горната греда на домакините. За отбелязване е факта, че нашият тим игра с много настроение, спокойно и без да допуска съществени грешки. Личи си, че мениджърът на клуба г-н Л. Юмер всячески се мъчи да покрие дупката в средата на терена, появила се след заминаването на един от основните ни полузащитници - Котата и засега успява. Явно прави впечатление желанието на нашите наставници да се сдобиват само с качествени футболисти, защото фенове на домакините правиха шеговити подмятания към своите футболисти да не играят много хубаво, защото следващия мач току-виж са ги купили в Китанчево. Това няма как да не радва ухото и да не гъделичка самочувствието на всички китанчеволии. Най-важното е ,че държим докрай интригата в групата. Успех момчета!